رفتن به مطلب

اینستاگرام0_insta.png    کانال تلگرام0_tel.png    گروه تلگرام0_tel.png

mohamad7006

خاطرات معامله گری( سود روی کاغذ)

پست های پیشنهاد شده

سلام محمد هستم مال باخته:D از سال 93 وارد بورس ایران شدم و به دلیل اینکه از بچگی با ریاضی و نمودارها آشنا بودم جذب این بازار پر تلاطم شدم و آموزشای ابتدایی از طریق اینترنت یاد گرفتم و بعد از چند ماه وارد بازار شدم درست زمانی که همه سهم ها اوضاع خوبی نداشتن و سهمین میگرفتی بعد از چند ماه توقف تازه باز میشد اونم همه رگباری میفروختن و رشد اصلی رو کرده بودن و شاخص در حال افت بود ولی میشد نوسان گرفت و سهمای خوبیم بودن و تو این مدت بدم سود نمیکردم و از سود بانکی خیلی بیشتر بود و همیشه در مورد فارکس میشنیدم که حرفه ای ها اونجان و کار هر کسی نیست و خطریه .... ماام خیلی دوس داشتیم ولی جرات نمیکردیم نزدیکش بشیم چون هنوز اطلاعات کافی از تحلیل نداشتم تا این که تا چند ماه پیش اوایل تابستون تو اینستاگرام با بروکری روس آشنا شدم خلاصه بعد از مشورت و این حرفا به من زنگ زدن و ساعت ها صحبت میکردیم در در طول هفته و میگفتن حداقل ماهی بیست درصد سود میکنی:) گفتم بالا:Dخره اونی که می خواستم پیدا کردم بازا پر نوسان و پر خطر خوراکه خودمه(بر خلاف بازار ایران میموردی تا چند درصد حرکت کنه) منم که روزایی میشد  8 ساعتم نمودارارو دنبال میکردم با روحیم سازگار بود. بالاخره ما 100 دلار تو این بروکر خراب شده واریز کردیم و سیگنال میدادن سود خوبی میکردم  و خداییش تریدای خودمم بد نبود^_^ تا این که جذبش شدیم و1000 تا شارژکردیم و  ماهی بیست درصد اونا سیگنال میدادن خودمم بیست یا سی درصدی سود میکردم و حداقل هر ماه 50 درصد سود میکردم گفتم تا حالا کجا بودی فارکس:x تا اینکه زمانی سرمایه چند برابر شد و از یه جا به بعد اتفاقای عجیب واسم میوفتاد و کلی ضرر میکردم و تا اینکه سر همین مشکلات وآخرین شادوی وحشتناکی که بروکر زد تقریبا چیزی از سرمایه نموند اون موقع نمیدونستم بروکرا اینهمه تخلف میتونن بکنن ومیگفتم این بروکر که غیر ممکنه چون خیلی با مشاور رفیق شده بودیم و مشاوره های خوبیم میداد ( در این حد بچه خوبی بودم) و اینکه اعتماد به نفسمم بالا رفته بود تو کانال بروکر نیوزم عضو شده بودم و شنیده بودم ماهی 5 درصد سود کنی خیلی خوبه 5 در صد کجا 50 حتی 100 من کجا:D خلاصه بعد از آب شدن سرمایه سر تخلفات بروکر دوباره حساب شارژ شد و شروع به ترید کردم همون 50 درصد سود میکردم تا اینکه فهمیدم بروکر کلاهبرداره و هیچ رگوله ای نداره و چند تا از دوستان نیز پولشونو نتونستن بگیرم به بهانه های مختلف. تا ما به خودمون اومدیم وب مانی تشکیل بدیم تو این مدت گفته بودم می خوام برداشت کنم دوباره ماه بعد بیام. سر همین سیگنال دادن از طرف بروکر کل سود از بین رفت و ما به همون اصل سرمایه راضی شدیم درخاست و فرستادیم و او سه روز گذشت خبری نشد وحسابو نگاه کردم دیدم صفر شده گفتم حتما واریز کردن ولی تو راهه میاد :D تا اینکه وقتی وارد هیستوری حساب شدم و دیدم چند تا پوزیشن با حجم بالا باز شده و حساب و صفر کرده وقتی موضوع با مشاور در میون گذاشتم بعد از تحقیقلت فراوانه این ای کیوها به این نتیجه رسیدن رمزتو یکی بلند کرده حسابو صفر کرده دشمنت بوده یا پدر کشتگی داشته وفردای اون روز من در همه جا از جمله تلگرام و ایمو و اینستاو .. همه جا بلاک شدم و خبری از هیچکس نیست انگار بروکری وجود نداشته حتی با شماره های دیگه ام زنگ زدم خبری نشد از این رفیقای ما و لطف کردن برام این پوزیشنارو باز کرده بودن خدا خیرشون بده بروکر به این خوبی محاله پیدا بشه.:) (حالا سیگنالایی که ماهی بیست درصد میدادن چجوری بود باز کردن یه پوزیشن با حجم بالا  مشخص کردن تی پی و صفر گذاشتن استاپ لاس وبه محضه گفتن سیگنال تو تایم یک دقیقه  فقط تو همین بروکر این تی پی تاچ میشد  و من خوشحال بودم سود میکردم و در صورتی که در هیچ نموداری در بقیه بروکرا این جهش اتفاق نمی افتاد) و این بود سود کردن من روی کاغذ. اسم بروکرم profittrade24

دوستانی که می خوان مثه من تازه وارد فارکس بشن حتما در انتخاب بروکر دقت کنن9_9

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری