رفتن به مطلب

اینستاگرام0_insta.png    کانال تلگرام0_tel.png    گروه تلگرام0_tel.png

Behzad

معرفی کاربران انجمن

پست های پیشنهاد شده

دوستان میتوانند در این تاپیک خود را معرفی کنند و از سابقه ترید خود بگویند.

همچنین دوستانی که تریدر قدیمی و باسابقه هستند بفرمایند تا عنوان کاربری آنها را به «تریدر قدیمی» تغییر کند.

ساپورت های محترم بروکرها هم اعلام بفرمایند تا عنوان کاربری آنها به «ساپورت بروکر» تغییر یابد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

ضمن عرض سلام خدمت همه تریدرهای ایران و تشکر از مدیر سایت آقا بهزاد. من سالها پشت این فرومهای فارکسی وقت گذاشتم و از دوستان مطالب زیادی یاد گرفتم ولی یه شرایطی بوجود اومد که بعضی فرومها رو جمع کردن و کلا مردم رفتن سمت تلگرام. ولی انصافا اون گرمی و محبت و بار آموزشی که تو فرومها و انجمنها هست تو تلگرام نیست . از مدیریت سایت ممنونم که دوباره استارت زدن.

من مهدی meyti هستم از زنجان . از سال 2006 با فارکس آشنا شدم. زمان بسیار زیادی صرف فارکس کردم.بهم میگن اگه این وقت و صرف درس میکردی الان دکترا هم گرفته بودی . ولی دنیای فارکس خیلی جذابه و نتونستم ازش جدا بشم.کلی حساب کال کردم . سود آنچنانی هم نکردم

سایر دوستان هم خودشونو معرفی کنن تا آشنا بشیم .

ویرایش شده در توسط meyti60
غلط املایی

لینک به ارسال

با عرض سلام خدمت همه همکاران تریدر و با عرض تشکر از آقا بهزاد مدیر محترم سایت جهت ایجاد بستری مناسب برای به اشتراک گذاری دانسته ها و ایده های دوستان جهت ارتقا بار علمی جامعه تریدری و دانش پژوهان من حدود ده ساله که در این زمینه در کنار کار اصلی خود داروسازی مشغول به آموختن هستم, شاگردی را با فروم های سرمایه و قیمتها شروع کردم و از اساتید و دوستان عزیزم در آن زمان بسیار آموختم که جا داره از همه آن عزیزانی که بدون منت و بطور رایگان دانش خود را به اشتراک گذاشتند تشکر وافر نمایم.

در اینجا لازم دانستم که به موردی اشاره کنم و بابت آن از دوستان عذر خواهی کنم و آن آشنایی بنده با بروکر MTI و ایجاد حساب با آن بود و در همین رابطه تشکیل آیبی همگانی که هدف از آن برگشت ریبیت به دوستان و کمک به آنها بود.با اینکه همه کسانی که تحت پوشش آیبی همگانی قرار گرفتند از قبل با بروکر حساب داشتند و یا انتخاب خودشان بود و همه از برگشت ریبیت خرسند بودند و تاکنون هیچیک من را مقصر این موضوع ندانستند اما با اینحال من باز هم بر خود واجب دیدم که کمال عذر خواهی را از آنها و یا کسانی که خدا را شکر با بروکر حساب باز نکردند داشته باشم.

التماس دعا و طلب بخشش از دوستان

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان ، بنده وحید رستمی هستم اولین فعالیت رسمی بنده فیبو گروپ از تاریخ 2010 May بوده خیلی خوشحالم دوباره دور هم جمع شدیم ، تا از هم بیاموزیم B|

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری